Aš dar gyvas!

Buvau savaitei išvykęs į Kijevą. Apie įspūdžius papasakosiu kiek vėliau, vienu žodžiu kelionė patiko, buvo šiek tiek nesklandumų, bet tai niekai 🙂
2007-11-06

Buvau savaitei išvykęs į Kijevą. Apie įspūdžius papasakosiu kiek vėliau, vienu žodžiu kelionė patiko, buvo šiek tiek nesklandumų, bet tai niekai 🙂
Sveikas sugrįžęs… 🙂