Aš dar gyvas!

ImageShack
Buvau savaitei išvykęs į Kijevą. Apie įspūdžius papasakosiu kiek vėliau, vienu žodžiu kelionė patiko, buvo šiek tiek nesklandumų, bet tai niekai 🙂


2007-11-06

Įrašo “Aš dar gyvas!” komentarų : 1

  1. ~Karolis parašė:

    Sveikas sugrįžęs… 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *