Blogodepresija

Jau daugiau nei 10 dienų nieko nelendą į galvą… Tikiuosi, kad tai greitai praeis.
Kam Blogodepresija yra dar nežinomas terminas – Slave.lt
2007-10-13

Jau daugiau nei 10 dienų nieko nelendą į galvą… Tikiuosi, kad tai greitai praeis.
Kam Blogodepresija yra dar nežinomas terminas – Slave.lt
Būna visiems. Kai kam jau, bliamba, periodiškai…
Hmm, jeigu pas mane nebūna įrašų, tai reiškiasi, kad neturiu laiko jiems parašyti ir tai dar ne depresija. Bet taip tikriausiai tik man būna 🙂
Aš kai neturiu apie ką rašyt, tai rašau apie skype 😀 O jei rimtai, tai būna visko, kad nėra minčių, bet jų dirbtinai nesukelsi 🙂 Galima duot pailsėt galvai, o paskui anksčiau ar vėliau ateis tos įdomiosios mintys 🙂