Blogodepresija

DEPRESIJA

Jau daugiau nei 10 dienų nieko nelendą į galvą… Tikiuosi, kad tai greitai praeis.
Kam Blogodepresija yra dar nežinomas terminas – Slave.lt


2007-10-13

Atsakymai į “Blogodepresija”: 3

  1. vienastoks parašė:

    Būna visiems. Kai kam jau, bliamba, periodiškai…

  2. amonas parašė:

    Hmm, jeigu pas mane nebūna įrašų, tai reiškiasi, kad neturiu laiko jiems parašyti ir tai dar ne depresija. Bet taip tikriausiai tik man būna 🙂

  3. Gytis parašė:

    Aš kai neturiu apie ką rašyt, tai rašau apie skype 😀 O jei rimtai, tai būna visko, kad nėra minčių, bet jų dirbtinai nesukelsi 🙂 Galima duot pailsėt galvai, o paskui anksčiau ar vėliau ateis tos įdomiosios mintys 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *