Ruduo…

Ruduo
(via)

Štai jau rugpjūčio 31, tai reiškia, kad vasara baigėsi 🙁 . Pažiūrėjus pro langą matau debesis ir suprantu, kad tų šiltų dienelių teks laukti dar ilgai.

P.S. Mieli moksleiviai, nepamirškite pasiruošti „Rugsėjo 1-jai” šiandien, rytoj alkoholiu neprekiaus 🙂


2007-08-31

Atsakymai į “Ruduo…”: 2

  1. amonas parašė:

    Tikriausiai visi iš vakaro pasirūpins 😀

  2. mantas parašė:

    Alkoholiu neprekiaus, bet savaite pries tai parduotuvese buvo mokiniu padaugejimas, bet prie sasiuviniu jie nestovejo, idomu ko jie ten ejo taip? 😀

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *