Ruduo…
Štai jau rugpjūčio 31, tai reiškia, kad vasara baigėsi 🙁 . Pažiūrėjus pro langą matau debesis ir suprantu, kad tų šiltų dienelių teks laukti dar ilgai.
P.S. Mieli moksleiviai, nepamirškite pasiruošti „Rugsėjo 1-jai” šiandien, rytoj alkoholiu neprekiaus 🙂
2007-08-31

Tikriausiai visi iš vakaro pasirūpins 😀
Alkoholiu neprekiaus, bet savaite pries tai parduotuvese buvo mokiniu padaugejimas, bet prie sasiuviniu jie nestovejo, idomu ko jie ten ejo taip? 😀