Atsinaujinimas
Paskutiniu laiku apleidau blogą, nei naujų įrašų, bei dizainą sugebėjau sudraskyt taip, kad per IE buvo baisu žiūrėti. Užvakar pradėjau ieškoti naujų temų, derint jas. Bet man nieko nepatiko. Tai vieną akis griaužia, kita nepatogi, supratau, kad už standartinį kubricką geresnės temos nesurasiu. Kai kur kažką pakeičiau, kai kur kažką išmečiau, gavosi toks žalias padaras 🙂
2007-08-23
Žalias, tirkai, bet pagal domeną galėtų kažkas į smėlio spalvą būti.
Aš dar kažką keisiu, tiesiog žalia – mano mėgstamiausia spalva 🙂
K2.