Opera RSS įkelimas į Google Reader

Rss

Naudoju šiap aš Operą ir kaip naršyklę, ir kaip pašto klientą, ir kaip RSS skaitytuvą ir vargo nematau. Tik yra problemėlė, kad kai prisėdu prie svetimo kompiuterio, neturiu ką skaityt, nes RSS sąrašas guli manajame. Google Reader, veikiantis naršyklėje, man asmeniškai nėra labai patogus, bet tai vis tiek puikus dalykas, nes jį gali pasiekti iš bet kurio kompiuterio.

Kadangi mano Google skaitytuvas prenumeravo apie 10 blogų, sumasčiau visus feed‘us perkelti ten iš Operos. Jei tai daryčiau rankiniu būdu, tai užtrukčiau gerą dieną (be to tai didelis užsiknisimas), bet aš tai padariau daug paprasčiau:

Naršyklėje Opera spaudžiame File -> Import and Export -> Export Feed List. Išsaugojam *.opml failą savo kompiuteryje ir keliaujame į Google Reader. Apačioje, kairiajame skaitytuvo šone, spaudžiame Manage subscriptions. Dabar pasirenkame Import/Export ir įkeliame *.opml kurį gavom iš Operos. Kai failas įsikels, feedai pasirodys Google skaitytuve.

Šiaip čia yra labai lengvas dalykas, apie kurio galbūt ir nereikėtų niekam aiškinti. Bet manęs (kaip didelio Operos mėgėjo 🙂 ) dažnai paklausia panašių klausimų per Skype. Taigi, gal kam padės 🙂


2009-03-09

Atsakymai į “Opera RSS įkelimas į Google Reader”: 2

  1. amonas parašė:

    Būtų dar šauniau, jei dar perskaičius Operoje, Google Readeryje pasižymėtų kaip perskaityti 🙂 Bet čia šiaip pamąstymas, nes realiai viską online skaitau.

  2. Polububijus parašė:

    Aš apie tai irgi pamąsčiau, bet čia sunkiai įgyvendinama, o ypas man 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *