Mitingas

Patraukiau ir aš su kamera rankose prie seimo…

Kad kils riaušės net nesitikėjau, viskas atrodė tikrai taikiai. Beje, vėliau pas mene užsukęs Blogas Eruditas parodė savo filmuotus vaizdelius prie seimo, bei kovas su policija. Tada supratau, kad išėjau iš ten per anksti. (Bet iš kitos pusės, bent nebuvau sužalotas 🙂 )


2009-01-16

Atsakymai į “Mitingas”: 3

  1. amonas parašė:

    Na, tu riaušių tai kiti pakankamai daug prifilmavo, vaizdu užtenka 😛 Nebent gyvai norėjai viską pamatyti?

  2. Polububijus parašė:

    Tiesiog grįžau namo, iškart draugas paskambino – sako „žinai, ten ašarinėm dujom purkšė, guminėm kulkom šaudė!“. Tai iš pradžių nusivyliau šiek tiek, juk pusvalandį stovėjau ir filmavau kaip į mikrofoną šaukia „Ar norit, kad jūsų vaikus aklėtų lesbietės ir pederastai“, kai visai netoli tokios „kovos“ vyko.

  3. Eruditazzz parašė:

    Jo. Ten gerai buvo. Kiek supratau tikrieji protesto organizatoriai patraukė su tavim, na, o kadangi pats kaip visad vėlavau, :Dtai pataikiau ant riaušininkų, kurie nebuvo nusiteikę taip taikiai, kaip organizatoriai. labai pagirtinai dirbo policija. Nuo spec. pajėgų BUVAU atsitraukes vos pora metrŲ tačiau guminės kulkos nesulaikiau. Kad ir kaip ten vskas buvo Įtampos netruko. labiausiai adrenalinas uzplūdo kai prasidėjo pirmieji policijos ir žmonių susirėmimai. Pasipylė ašarinės dujos, o jų kliuvo ir man. Vakar pasijutau tarsi karo reporteris… 😀

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *